/img/slider/11/thumbnail.webp?v=bcfac6ba837901977f6feac5f5ed3ff8
Ateitį kurkime drauge
ĮMONIŲ SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Laisvalaikio veikla

„Aliplast Group“ dirba nuostabūs žmonės, turintys neįkainojamos patirties.

Kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas pasižymi kažkuo unikaliu, bet tuo pačiu sugeba dirbti komandoje ir mielai padeda kitiems. Esame tvirtai įsitikinę, kad labai svarbu rasti laiko savo pomėgiams.

„Aliplast Group“ darbuotojams suteikiama galimybė atrasti savo gyvenimo aistrą arba užsiimti jau turimu pomėgiu.

Bėgimo komanda

„Aliplast“ bėgimo komandoje bėga ilgų ir trumpų nuotolių bėgikai, kurie deda daug pastangų ne tik tam, kad užimtų aukščiausias vietas, bet ir norėdami padėti labdaros organizacijoms dalyvaudami jų organizuojamuose bėgimuose. „Aliplast“ bėgimo komandai svarbiausia padėti pažeidžiamoms ir su sunkumais susiduriančioms grupėms, tuo pačiu neapleidžiant aistros bėgimui ir įveikiant savo trūkumus. Didžioji dalis bėgimų metu surinktų lėšų skiriama būtent tokioms socialinėms grupėms. Daugelis „Aliplast Group“ darbuotojų yra užkietėję bėgikai – tai liudija tūkstančiai jų įveiktų kilometrų ir varžybose pelnyti laurai. Prisijunkite prie mūsų bėgimo komandos: bėkite ir padėkite kitiems!

Kalnų žygių komanda

Susibūrusi 2013 m. rudenį, kalnų žygių komanda jau įveikė šimtus kilometrų Tatrų kalnuose: Rysy, Zawrat, Przełęcz pod Chłopkiem ir Ciemniak – tai tik kelios komandos įveiktos viršūnės ir žygio takai. Žygeiviai keliauja po daugelį Lenkijos kalnuotų regionų, įskaitant Tatrus, Beščiadus, Beskidus, Gorcus ir kitas nuostabias vietoves. Jau kelerius metus rengiamos kelionės ir į kitų šalių kalnų trasas. Slovakijoje vienas sunkiausių jų įveiktų maršrutų buvo Priečne Sedlo. Ekspedicijos surengtos ir tokiose vietovėse kaip Čarnohoros kalnagūbris Vakarų Ukrainoje, Gorganų kalnagūbris Karpatuose pietvakarių Ukrainoje ir Pikui kalnas, aukščiausias taškas Rytų Beščiadų kalnuose Ukrainoje, į kurį buvo kopiama žiemos metu.

„Aliplast“ kalnų žygių komanda nuolat didėja. Ekspedicijose gali dalyvauti visi darbuotojai, norintys turiningai praleisti laisvalaikį gamtoje. Kviečiame žygiuoti drauge!

Žvejybos komanda

Mūsų įmonės žūklės entuziastai subūrė „Aliplast“ žvejybos komandą. Šis užsiėmimas itin populiarus, o komandos organizuojamos išvykos į žūklę visada sulaukia didelio susidomėjimo ir daugybės žvejų. „Aliplast“ žvejybos komandos nariai žūklę laiko puikiu poilsiu gamtoje, o taip pat pramoga, kuriai reikia žinių, sumanumo ir kantrybės. Jei mėgstate leisti laiką prie vandens, nedvejodami prisijunkite prie mūsų žvejybos komandos!

Futbolo komanda

„Aliplast“ futbolo komanda žaidžia nuo 2021 m. pavasario ir jau pelnė sėkmę 7-ajame Lenkijos įmonių ir darboviečių taurės turnyre, o Zakopanės „Tatry Cup“ futbolo turnyre užėmė 5-ąją vietą. Visi „Aliplast Group“ darbuotojai gali dalyvauti futbolo treniruotėse ir su sertifikuoto trenerio pagalba tobulinti savo įgūdžius. Prisijunkite prie mūsų įmonės futbolo komandos, reguliariai dalyvaukite treniruotėse ir nenustebkite įmušę įvartį kitame turnyre!

Futbolo akademija

Futbolo akademija organizuoja nemokamas futbolo treniruotes „Aliplast Group“ darbuotojų vaikams. Jai vadovauja UEFA kvalifikaciją turintis futbolo treneris Damianas. Jis taip pat dirba mūsų įmonėje ir yra „Aliplast“ futbolo komandos kapitonas. Treniruotės vyksta „Aliplast Group“ fondo futbolo aikštėje. Dalyvauti gali 6–15 metų amžiaus vaikai.

Buriavimo komanda

Mūsų įmonėje dirba daug buriavimo aistruolių. Kai kurie iš jų dalyvauja buriavimo varžybose (regatose), o kiti su malonumu leidžiasi į egzotiškas keliones po pasaulį. Abi šios grupės dievina vandenį ir geba pasitelkti vėjo jėgą.

Buriavimas – tai puikus būdas lavinti komandinio darbo ir sprendimų priėmimo įgūdžius, taip pat mokytis kantrybės ir kuklumo. Prisijunkite prie mūsų buriuotojų ir leiskitės į atvirą jūrą!

 

Apsilankykite kitose mūsų svetainėse
Aliplast Extrusion, Corialis