/img/slider/13/thumbnail.webp?v=bd94cd48ca021e7edd01b21a2522d2f6
„Cradle to Cradle Silver“
Kartu už tvarią ateitį

Cradle to Cradle Certified®

„Aliplast“ gaminamos aliuminio langų ir durų sistemos Genesis 75, Star, Econoline, SP800i+, Max Light, EFi+, Office, Ideal, stumdomoji sistema Visoglide Plus, priešgaisrinės apsaugos sistemos FR65 ir FR90 bei fasadinė sistema MC WALL sertifikuotos pagal sidabrinį „Cradle to Cradle“ standartą.

„Cradle to Cradle Certified™“ – pasauliniu mastu pripažintas saugesnių ir tvaresnių žiedinės ekonomikos sprendimų standartas. Projektuotojai, gamintojai ir pardavėjai visame pasaulyje pasitiki „Cradle to Cradle Certified™" gaminių standartu, kuris reiškia pažangą ir padeda projektuoti bei gaminti medžiagas, darančias teigiamą poveikį tiek žmonėms, tiek planetai. „Cradle to Cradle Certified™“ taip pat laikomas geriausiu standartu priimant atsakingus gaminių pirkimo sprendimus.

„Cradle to Cradle“ sertifikavimas orientuotas į gaminio ir jo gamybos proceso aplinkosauginius aspektus. Pats standarto pavadinimas (liet. nuo lopšio ligi lopšio) reiškia, kad svarbiausia gaminio savybė – galimybė jį perdirbti, taip siekiant skatinti žiedinę ekonomiką. Remiantis šia samprata, pasirenkami gaminiai, kurie pagaminti iš visiškai perdirbamų medžiagų. Darnios plėtros kontekste tokiu būdu užtikrinamas optimalus našumas, geresnė gyvenimo kokybė ir ekologinė gerovė.

Sertifikatas išduodamas pagal penkių lygių standartus (Basic, Bronze, Silver, Gold, Platinum), o vertinamos net penkios kokybės kategorijos:

  • sveikos medžiagos: gaminiams naudojamos medžiagos yra saugios ir nekenkia žmonėms bei aplinkai.
  • pakartotinis medžiagų naudojimas: gaminiai projektuojami taip, kad visas sudedamąsias dalis būtų galima saugiai naudoti dar kartą.
  • atsinaujinančioji energija ir anglies dioksido pėdsakas: gamybos procese naudojama atsinaujinančioji, aplinkos neteršianti energija.
  • vandens išteklių valdymas: gamybos procesas vykdomas siekiant apsaugoti ir pagerinti vandens išteklių būklę.
  • socialinė atsakomybė: gamybos procesas grindžiamas socialinio ir aplinkosauginio teisingumo principais.

Šiuo sertifikatu patvirtinama, kad gamintojas imasi realių ir konkrečių aplinkosaugos veiksmų. Sertifikatą gavę gamintojai įsipareigoja nuolat tobulinti savo gaminius visose vertinamose kategorijose.

Visi „Aliplast“ „C2C“ sertifikuoti sprendimai tiekiami standartiškai, be jokių papildomų mokesčių. Galime drąsiai teigti, kad jie atitinka ateities standartus.

C2C - FIRE PROTECTION WINDOW AND DOOR SYSTEMS
C2C - FIRE PROTECTION WINDOW AND DOOR SYSTEMS
C2C ALUMINIUM SYSTEMS FOR WINDOWS, DOORS, SLIDING DOORS, FACADES WALLS
C2C ALUMINIUM SYSTEMS FOR WINDOWS, DOORS, SLIDING DOORS, FACADES WALLS

Apsilankykite kitose mūsų svetainėse
Aliplast Extrusion, Corialis